Conart danışmanlık olarak “sürekli öğrenerek gelişme” ilkesiyle firmaların ihtiyaç duydukları konularda gereksinim duydukları bilgileri, tam zamanında, istenilen şartlarda, istenilen yerlerde ulaştırmak, uygulamaya yönelik bilgiler aktarmak temel işleyiş yapımızdır.

Bizi Takip Edin !
 

Aparat ve Fikstür Tasarım Eğitimi 2019

Aparat ve Fikstür Tasarım Eğitimi 2019

[Toplam: 3   Ortalama: 5/5]

Faruk BEKCAN

Uzun yıllar tasarım, proje yönetimi, üretim planlama, imalat departmanlarında, Aparat/FikstürSaç KalıplarıPlastik KalıplarKauçuk Kalıplar, Metal Enjeksiyon Kalıpları, Talaşlı İmalat ve Ürün imalatı sektörlerinde yaptığımız görevler esnasında en büyük sorunun, finans, ekipman, tesis değil, eğitimli, yetişmiş kalifiye personel olduğunu belirlemiş oldum.( Bknz. Fikstür Tasarım Eğitimi ) Meslek hayatımız boyunca da sürekli eğitmek yönünde çalışmalar sarfettik.Şu an ise bunu bir çatı altında planlı şekilde bilgi ve tecrübelerimizi paylaşabilmek adına CONART DANIŞMANLIK kuruldu.

 Endüstride kullanılan aparat / fikstürler hakkında bilgi sahibi olmak, Aparat / Fikstür çeşitlerini ve çalışma mantılarını öğrenmek, aparat / fikstür tasarımının kritik noktalarını öğrenmek ve uygulamak.

Play Video

Bir önceki yazımız olan Tolerans Eğitiminde 26 Dipnot başlıklı makalemizde adana, balıkesir ve bandırma hakkında bilgiler verilmektedir.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.