Conart danışmanlık olarak “sürekli öğrenerek gelişme” ilkesiyle firmaların ihtiyaç duydukları konularda gereksinim duydukları bilgileri, tam zamanında, istenilen şartlarda, istenilen yerlerde ulaştırmak, uygulamaya yönelik bilgiler aktarmak temel işleyiş yapımızdır.

Bizi Takip Edin !
 

Hizmetlerimiz

Teknik Danışmanlık

İdari Danışmanlık konularımız, işletmelerin kuruluş amacını, sektörün üretim gerekliliklerini, personel ve finans yönetimi konularını da harmanlayıp, doğru bir çizgide yürümesini sağlamak amaçlı faaliyet ve hizmet alanımızdır.

İdari Danışmanlık

İşletmelerin farklı departmanlarındaki eksikleri düzenlemeyi, personeli eğitmeyi, üretimi sistemleştirmeyi amaçladığımız faaliyet ve hizmet alanımızdır.Detayları hizmetlerimiz başlığında inceleyebilirsiniz.

Teknik Eğitim

Üretimde yaşanan en büyük sıkıntı bilgi eksikliği olduğunu düşünmekteyiz.Bunu aşabilmek adına işletmelere Teknik Eğitim konularında eğitimler sunmaktayız.Hizmetlerimiz başlığı altında detaylı inceleyebilirsiniz.

Proje ve Mühendislik

İşletmelerin ihtiyaç duyduğu projelendirme işlerine yardımcı olmak amaçlı, proje, tasarım ve istenirse tasarımın imal edilmesi/imal ettirilmesi süreçlerinin direkt içerisinde bulunacağı faaliyet ve hizmet alanımızdır.Detaylar için hizmetlerimiz başlığını inceleyebilirsiniz.